Spisovatelka, terapeutka a lektorka

Ing. Jiřina Slámová

(duchovní jméno Luciela Abia)

Působí v Chrudimi , kde založila v roce 1998 PYRAMIDU, centrum harmonie. Původní profesí je zemědělský inženýr. V době, kdy řešila vlastní dlouholeté zdravotní problémy, došla k poznání, že se může uzdravit pouze vlastním přičiněním. Pochopila, že absence sebelásky a neschopnost soucitu jsou příčinami utrpení, bojů, nemocí a válek.

Svou životní cestu proto našla v metodách přírodního léčení a harmonizaci životní energie. Vede semináře zaměřené na sebepoznání, práci s energií a pochopení vesmírných zákonů. Své znalosti a hlavně praktické zkušenosti předává v seminářích ŽIVOTNÍ ENERGIE I. až III. stupně. Praktické využití prohlubuje cyklus devíti seminářů s názvem SEBEPOZNÁNÍ, kde se harmonizují jednotlivé čakry. Dále je možno projít semináře nazvané CESTA SOUCITU, opět ve třech stupních. Vše, co se zde předává je určeno pro naše každodenní potřeby a zaměřuje se na to, co je pro náš život nejdůležitější - na sebelásku, převzetí zodpovědnosti za sebe, na rovnost a svobodu.

Od roku 2009 vede zcela originální kurzy s názvem "Archandělské Reiki" (15 stupňů), které vycházejí z nových poselství archandělů a jsou obohaceny speciálními archandělskými symboly.

Dále se věnuje individuálním terapiím. Vytvořila vlastní metodu s názvem EMOČNÍ ENERGETICKÉ TERAPIE, s jejíž pomocí se řeší příčiny zdravotních a psychických problémů a uvolňují se zablokované strachy a emoce. Tuto metodu také vyučuje.

Zkušenosti z terapií jsou hlavním tématem první knihy s názvem VLČÍ NÁŘEK (aneb Emoční energetická terapie -2005) i druhé knihy, nazvané POSELSTVÍ PŘÍZRAKŮ (aneb Kniha o strachu - 2009). Třetí kniha s názvem NEBE NA ZEMI s podtitulem Archandělské Reiki, vyšla v roce 2010 a obsahuje 33 poselství dosud neznámých archandělů ke změnám, které probíhají od počátku milénia a kolem roku 2012. V témže roce vydala ještě karty "NEBE NA ZEMI" s barevnými obrazy, které vyjadřující energie těchto třiatřiceti archandělů.

Dále nahrála a vydala následujích 7 CD : MEDITACE - Odpuštění a uzdravení vnitřního dítěte, MANTRY -Čakry a archandělé, a dálší CD s meditacemi - STRÁŽNÝ ANDĚL, HARMONIE, SEBEVĚDOMÍ, NÁVRAT K PŘÍRODĚ (Vnitřní zvíře a Strom) a ŽIVOTNÍ ENERGIE (meditace k harmonizaci energetického systému a čaker).

V letech 2004 - 2013 se v Českém rozhlase Pardubice pravidelně zúčastňovala pořadu "Máme hosta" a od roku 2009 psala články pro časopis Phoenix. V současnosti má svou pravidelnou rubriku s názvem "Sebepoznání-návod k použití sebe sama" ve vědecko-odborném časopise ENIOLOGIE ČLOVĚKA. Po mnoho let se zúčastňuje festivalu MILUJ SVŮJ ŽIVOT .

Její krédo: "Naučím vás, jak si můžete pomoci sami"

Fotogalerie