CESTA SOUCITU - III.STUPEŇ

MISTROVSKÉ ZASVĚCENÍ

Je určeno pro absolventy prvních dvou stupňů Cesty soucitu. Učíme se uzdravit sebe a tím se podílet na léčení planety. Seminář zahrnuje skupinové mistrovské zasvěcení a přináší mistrovské symboly, osvobození od nežádoucích napojení, otevření 3.oka, udržení energie. Zcela nový symbol pro mistry přináší nejvyšší magickou ochranu, objevení nejhlubších strachů a duchovní pýchy, osvobození od programů vedoucích k oběti a nápravu ve smyslu vesmírných zákonů

První stupeň Cesty soucitu nás učil co je a není soucit a jak cítit soucit se sebou. Přestali jsme ho zaměňovat s lítostí. Ve druhém stupni jsme si vysvětlili vznik pocitu viny, související trest a sjednotili jsme v sobě a pak i ve vnějším světě pachatele a oběť.

Mistrovský stupeň završuje Cestu soucitu bezpodmínečným soucitem se všemi a se vším. Pak jsme připraveni na život zbavený nenávisti, soudů, kritiky, odporů, zklamání...Učíme se soucítit bezpodmínečně. Každý z nás má několik typů, nebo konkrétních lidí, které nesnáší, nechápe, odsuzuje. Jak poznáváme sami sebe a učíme se se sebou soucítit, postupně jich ubývá Bezpodmínečný soucit znamená bezpodmínečnost i v tom, že i s takovými jedinci můžete cítit soucit, aniž byste ztráceli těžiště nebo se nutili omlouvat to, co dělají.

Pokud vůči někomu cítíme - a tedy i vysíláme- energii soucitu, nemůže nic jiného, než nám ji zrcadlit. Proto je soucit - stejně jako sebeláska - nejlepší obrana.

Termíny : Chrudim: ----- - od 9:00 - 17:00h

Cena: 7900Kč (záloha 500,- Kč) - č.ú.: 670100 - 2206956453 / 6210
opakování seminářů - 300,-Kč

Celý program najdete na stránce AKTUÁLNÍ PROGRAM.

Kontakt